GLAS OCH KERAMIK / Glas / Seltersglas 14086373

nr 1408 6373

Seltersglas

4 st, 1800-tal, slipad dekor med festonger. Höjd: 9,5

Kondition: nagg

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 19 juli 2021
kl 19:42:25

15/7 19:07:44 1      Vinnande bud

Seltersglas