MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 9201756
nr 920 1756
SEKRETÄR
1800-tal, Mahogny, längd: 94, djup: 48, höjd: 115
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 oktober 2014
kl 19:48:12
23/10 20:52:53