MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 7394488

nr 739 4488

Sekretär

30-tal, björk, intarsia, längd: 91, djup: 44, höjd: 95

Kondition: slitage

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 6 februari 2012
kl 18:57:23