MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 13139380

nr 1313 9380

Sekretär

Rokokostil. Bredd: 65 cm. Djup: 62 cm, höjd: 95 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 mars 2020
kl 18:51:15