MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 8849396
nr 884 9396
Chiffonjé
sent 1800-tal, bemålad, längd: 110, djup: 50, höjd: 140
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 mars 2014
kl 20:59:32
31/3 20:51:58
31/3 20:53:16