nr 636 5272
Chiffonjé
björk, 1890-tal, längd: 94, djup: 55, höjd: 141
Kondition: slitage
| Utrop: |
1.000 kr |
| Såld: |
950 kr |
måndag 26 april 2010 kl 19:24:15
| Tid |
Kund |
Bud |
800 kr
900 kr