KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 12156378
nr 1215 6378
Marie Jonsson-Långhans
(f. 1956), Sverige
Skulpturer, 2 st, "Körsångare". Signerade, daterade 1994. Diameter: ca 20 cm
Marie Jonsson-Långhans, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 november 2018
kl 20:25:44
500 kr
600 kr
Marie Jonsson-Långhans
Läs mer om Marie Jonsson-Långhans