KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 6765081
nr 676 5081
Skulpturer
2 st, buddha, Metall, höjd: 9-14
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 januari 2011
kl 18:38:14
550 kr
400 kr
500 kr