KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 13463060

nr 1346 3060

Skulpturer

Ett par, Lejon, förgyllt trä, 1800-tal. Längd: 56cm. Höjd: 30cm, proveniens Åsby gård

måndag 7 september 2020
kl 19:01:54