KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 4936335

nr 493 6335

Skulptur

på marmorsockel, 1930-tal, sign. F. Hopp, Tyskland, nakenmodell, höjd: 18

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 29 oktober 2007
kl 17:57:19

Signe Persson-Melin (f. 1925)