KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 9601821
nr 960 1821
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Skulptur, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), plast, ej signerad, 10x10 cm, höjd 13, 5 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
måndag 11 maj 2015
kl 20:55:30
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt