KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 9601803

nr 960 1803

Lasse Stevenfeldt

(1930-2014), Sverige

Skulptur, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), bemålad gips, trä, signerad Lasse Stevenfeldt 1966-67, längd: 47 cm, djup: 30 cm, höjd: 45 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

200 kr

måndag 11 maj 2015
kl 20:20:05

Lasse Stevenfeldt

Läs mer om Lasse Stevenfeldt