KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 7821068
nr 782 1068
Skulptur
Kochensdorfer, München, höjd: 19
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 oktober 2012
kl 19:49:15
5/10 18:54:24
6/10 20:10:05
250 kr