ART / Lithographs / Screenprint 10188305
nr 1018 8305
Screenprint
unidentified artist, signed, löst blad, sheet: 50 x 65,
Oidentifierad konstnär, signerad, löst blad, bladets mått: 50 x 65
400
Monday February 15 2016
at 19:18:46