MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Gungstol 6572505
nr 657 2505
Gungstol
1800-tal
Kondition: normalt bruksslitage
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
måndag 20 september 2010
kl 19:23:37
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr