KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Relieftavlor 15154357

nr 1515 4357

Astri Bergman-Taube

(1898-1980), Sverige

Relieftavlor, 3 st. Brons på Ölandssten. Signerad, numrerad 68/240, daterad 77, ca 30x30 cm, yttermått inklusive ram: 45x45 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 16 januari 2023
kl 19:01:21

16/1 15:19:12 1      700 kr
16/1 18:56:21 2      Vinnande bud

Astri Bergman-Taube

Läs mer om Astri Bergman-Taube