KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tryck 13139140
nr 1313 9140
Tryck
Efter Carl Larsson, 62x93cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 mars 2020
kl 18:49:01
100 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr