MÖBLER / Skåp & hyllor / Pottskåp 17132505
nr 1713 2505
Pottskåp
sent 1800-tal, stenskiva. Bredd: 41 cm, bredd: 30 cm, höjd: 79 cm
Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 juli 2025
kl 19:22:18
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr