KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Plansch 6502036
nr 650 2036
Plansch
50-tal, Schackspelare, 50x70
Utrop:
100 kr
måndag 9 augusti 2010
kl 19:27:18