GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 9412480
nr 941 2480
Tallrikar
3 st, Kina
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 februari 2015
kl 18:56:39
12/2 18:05:08
100 kr
13/2 11:19:29