GLASS & CERAMICS / Ceramics / Plates 10616409

nr 1061 6409

PLATES

4 pcs, China, diameter: 22-33, wear, damages.

4 st, Kina, diameter: 22-33

Condition: slitage, skador

SEK 100

Monday October 10 2016
at 18:17:17

6/10 19:06:59 1      Vinnande bud