GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Plates 6568639
nr 656 8639
PLATES
3 pcs, China, 18th/19th century, wear, damages.
3 st, Kina, 1700-/1800-tal
Condition: slitage, skador
300
SEK 300
Monday September 13 2010
at 17:56:34
200 kr
150 kr
250 kr