GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 6823461
nr 682 3461
Tallrikar
4 st, Kina, 1700-tal, diameter: 23
Kondition: mindre nagg/glasyrslitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 21 februari 2011
kl 19:54:03
700 kr
750 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.200 kr