GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Plates 7405267

nr 740 5267

PLATES

2+ 2 pcs, China, bl. a 1700-tal, diameter: 22. 5-30. 5, nagg.

2+ 2 st, Kina, bl. a 1700-tal, diameter: 22. 5-30. 5

Condition: nagg

600

SEK 700

Monday February 13 2012
at 18:14:16