GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 14719341

nr 1471 9341

Tallrikar

2 st, Kina, omkring 1800. Diameter: 25 cm

Kondition: nagg, färgbortfall, slitage

Utrop:

1.500 kr

Såld:

4.800 kr

måndag 30 maj 2022
kl 18:36:09