GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrik 6453265
nr 645 3265
Tallrik
Fajans, 1700-tal, diameter: 26
Kondition: nagg
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 juni 2010
kl 18:14:12
100 kr
150 kr
200 kr