MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pistol 8089265
nr 808 9265
Pistol
Turkiet, 1800-tal, flintlås, längd: 53
Kondition: skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 18 februari 2013
kl 19:51:29
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.300 kr