GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Pilgrimsflaska 12555242

nr 1255 5242

Pilgrimsflaska

Kina, blåvitt. Höjd: 30

Kondition: slitage, skador, nagg

Utrop:

600 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 20 maj 2019
kl 19:02:03