ART / Misc. paintings / Picture 13385298
nr 1338 5298
PICTURE
graphite drawing, 19th century, föreställande Emilia Lagerberg. Signed. Subject: 15x13 ca,
blyertsteckning, 1800-tal, föreställande Emilia Lagerberg. Signerad. Motivet: 15x13 ca
600
SEK 150
Monday July 27 2020
at 19:03:03
15/7 15:11:44
100 kr
27/7 18:58:03