ART / Misc. paintings / Photography 15218003

nr 1521 8003

PHOTOGRAPHY

Sven Gillsäter. Signed, dated -61, "sälunge-Berings hav". Image dimensions: 38x60 cm, outer dimensions including frame: 54x74 cm, skada på glas.

Sven Gillsäter. Signerad, daterad -61, "sälunge-Berings hav". Bildmått: 38x60 cm, yttermått inklusive ram: 54x74 cm

Condition: skada på glas

800

SEK 600

Monday February 13 2023
at 18:14:18

10/2 13:24:21 1      500 kr
11/2 16:43:55 2      Vinnande bud