ÖVRIGT / Diverse / Fotoramar 14367222
nr 1436 7222
Fotoramar
+ dosa, 3 delar, omkring 1900,11x7. Längd: 13 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:47:30
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr