GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Perukstockar 13342381

nr 1334 2381

Perukstockar

Ett par, Kina. Höjd: 28, porslin, 1900-tal

Kondition: invändigt nagg, mindre spricka

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 29 juni 2020
kl 20:54:33