MÖBLER / Bord / Pelarbord 13899473

nr 1389 9473

Pelarbord

Nyrokoko, diameter: 49, höjd: 76 cm

Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 5 april 2021
kl 20:43:20

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.