MÖBLER / Bord / Piedestal 11435511

nr 1143 5511

Piedestal

mahogny, höjd: 101 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 13 november 2017
kl 19:33:24