Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Pastel 6456229



*

nr 645 6229


PASTEL

unsigned, still life with flowers, 54x41,


Osignerad, Blomstilleben, 54x41


Estimate:

100

Sold:

SEK 100

Auction date:

Monday June 14 2010
at 17:46:03


  • Bid history
Time Bidder Bid
13/6 01:09:44 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blommor blomsterstilleben blomstilleben färgkrita pastell stilleben vattenfärg
  • 7194 PASTEL
    unidentified artist. No signature, indoor picture,..//
     

    Auction ends
    in two days
    19 jan at 18:33
  • 7166 PASTEL
    Stig Claesson Slas (1928-2008), Sweden. Signed, da..//
    Present: SEK 500

    Auction ends
    in two days
    19 jan at 20:58
  • 6485 PASTELS
    2 pcs, Carl Brandt. Signed, landscape, 16x48 cm, o..//
     

    Auction ends
    in two days
    19 jan at 19:24




Ladda ner broschyr