KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13374346

nr 1337 4346

Pastell

Oidentifierad konstnär. Signerad EL. Flicka med docka, 25x20 cm

Utrop:

600 kr

måndag 13 juli 2020
kl 18:19:48