Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Pastel 12757414



*

nr 1275 7414


PASTEL

unidentified artist. Signed, still life with flowers. Subject: 33x23,


Oidentifierad konstnär. Signerad, blomsterstilleben. Motivet: 33x23 cm


Droit De Suite

Yes

Estimate:

500

Sold:

SEK 100

Auction date:

Monday September 16 2019
at 18:15:14


  • Bid history
Time Bidder Bid
16/9 17:10:21 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blommor blomsterstilleben blomstilleben färgkrita pastell stilleben vattenfärg
  • 7194 PASTEL
    unidentified artist. No signature, indoor picture,..//
     

    Auction ends
    today
    19 jan at 18:33
  • 7166 PASTEL
    Stig Claesson Slas (1928-2008), Sweden. Signed, da..//
    Present: SEK 500

    Auction ends
    today
    19 jan at 20:58
  • 6485 PASTELS
    2 pcs, Carl Brandt. Signed, landscape, 16x48 cm, o..//
     

    Auction ends
    today
    19 jan at 19:24




Ladda ner broschyr