KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12769499
nr 1276 9499
Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, 62x98 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:22:42
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)