KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9467363

nr 946 7363

Pastell

Oidentifierad konstnär, Park motiv, signerad. 1963, 76x59

Utrop:

500 kr

måndag 2 mars 2015
kl 20:31:19