KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13899227

nr 1389 9227

Pastell

Oidentifierad konstnär. Landskap. Signerad. Motivet: ca 21x15 cm, yttermått inklusive ram: 35x29 cm

Utrop:

300 kr

måndag 5 april 2021
kl 19:18:56