KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 8893700
nr 889 3700
Sture Meijer
(f. 1931), Sverige
Pastell, Sture Meijer (f. 1931), signerad, motivet: 43x51
Sture Meijer, född 1931 i Skellefteå, svensk målare och grafiker.
måndag 21 april 2014
kl 20:33:14
Sture Meijer
Läs mer om Sture Meijer