KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 6583099
nr 658 3099
Martin Emond
(1895-1965), Sverige
Pastell, signerad Emond, nakenstudie, 64x41
Martin Emond, svensk målare född 1895, död 1965.
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 september 2010
kl 18:50:42
22/9 10:50:33
200 kr
27/9 00:40:01