KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 6168303

nr 616 8303

Pastell

Signerad Adam G, -57, Hamnen i Göteborg, 32x49

Utrop:

100 kr

måndag 14 december 2009
kl 18:55:54