KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12575434

nr 1257 5434

Pastell

signerad. 1992, Torg, 43x55

Utrop:

500 kr

måndag 27 maj 2019
kl 20:53:32