KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 7187654

nr 718 7654

Pastell

Signerad, Motiv från Gamla stan, 49x20

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 oktober 2011
kl 18:33:59

3/10 18:28:59 1      Vinnande bud