KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 17092018

nr 1709 2018

Pastell

Sara Adolfsson, Signerad, träd, 27x17 cm, yttermått inklusive ram: 35x26 cm

måndag 16 juni 2025
kl 20:55:12