KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14378364

nr 1437 8364

Harald Lindberg

(1901-1976), Sverige

Pastell, "Tärngrund". Signerad, 27x42, yttermått inklusive ram: 45x57 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 13 december 2021
kl 20:18:29

Harald Lindberg

Läs mer om Harald Lindberg