KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12609355
nr 1260 9355
Pastell
Gösta Larsson, Motiv från Söder, Stockholm, signerad och daterad -58, Pastell på pannå, 34x26 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 juni 2019
kl 20:09:59
10/6 17:35:48
300 kr
10/6 18:30:14