KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 7884062

nr 788 4062

Pastell

Okänd Konstnär, Blomstilleben, signerad. 59x38

Utrop:

300 kr

måndag 29 oktober 2012
kl 19:25:50