KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13348055

nr 1334 8055

Arthur Percy

(1886-1976), Sverige

Pastell, Landskap, Signerad, 10x15 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 juni 2020
kl 19:30:43

29/6 19:25:43 1      Vinnande bud

Arthur Percy

Läs mer om Arthur Percy